Perdormire

Firma pochodzi z Włoch, a jej początki sięgają 1971 roku. W bogatym i szerokim asortymencie znajdziemy najwyższej jakości materace, stelaże oraz inne akcesoria do sypialni. Marka ma wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jej produkty cieszą się dużą popularnością wśród klientów na całym świecie. W produktach można zauważyć podążanie za panującymi trendami. Z pewnością każdy wśród gamy produktów tego producenta znajdzie coś dla siebie.

W szerokiej gamie produktów tego producenta można znaleźć wysokiej jakości modele, które gwarantują odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu. W naszej kolekcji znajdują się następujące materace z logiem marki Perdormire: Air Memory Coolmax Plus, Benessere, Bio Memory 2.0, Demetra, Fisio Gel, Genesi Evolution Fresh, Gran Sonno Fresh Wash 2.0, HR Terapy, Hydra Fresh, Infinity Fresh, Lovely Memory, Mind Impression, Montepiano, Memory, New Memory oraz Winter Gel. Są to wspaniałe modele, które są bardzo cenione wśród naszych klientów. Jednak to nie wszystko, ponieważ w naszej ofercie można znaleźć również wygodne poduszki oraz bardzo dobre stelaże.

Omówione powyżej produkty można znaleźć w naszym sklepie, który mieści się w centrum Warszawy, przy ulicy Towarowej 22 w Galerii Towarowa. Otwarty jest siedem dni w tygodniu. Każdy może przyjść i przetestować wybrany model. Serdecznie zapraszamy do salonu, jak i do sklepu internetowegohttps://www.panmaterac.pl/

Kontakt z nami:
Telefon: +48 22 299 43 39 lub +48 531 573 766
E-mail: warszawa@panmaterac.pl
Godziny otwarcia salonu:
Pn. – Sob.: 10:00 – 20:00
Niedziela: 10:00 – 17:00

Materace Perdormire: