Black Friday z Panem Materacem

Black Friday z Panem Materacem

Wielkimi krokami zbliża się święto zakupów – Black Friday. W dniu tym będziemy mogli kupić setki produktów przecenionych nawet o kilkadziesiąt procent. Black Friday swój początek miał w Stanach Zjednoczonych, gdzie dzień po Dniu Dziękczynienie tysiące Amerykanów ruszyło na świąteczne wyprzedaże. Dzień ten rozpoczyna okres przedświąteczny, na który wszyscy tak bardzo czekają.

Skąd w ogóle wzięła się nazwa Black Friday? Historii na ten temat jest wiele. Jedna z nich mówi, że mieszkańcy USA w 1966 roku tak licznie ruszyli do sklepów po dniu dziękczynienia, że powstały ogromne korki, z którymi nie mogła poradzić sobie policja, przez co nazwała ten dzień takim hasłem.

Inna teoria mówi zaś, że przychody w tym dniu były tak ogromne, że księgowi wypełniali swoje księgi tylko czarnym atramentem. Czerwony kolorem zapisywane były zawsze straty, jednak tych w tym dniu nie było.

W Polsce popularność Black Friday z roku na rok stale rośnie. Nie inaczej będzie tym razem. Z tego powodu sklep Pan Materac przygotowuje szereg promocji, które mamy nadzieje Państwu się spodobają. Rabatem zostaną objęte materace, łóżka, kołdry oraz poduszki. Warto zaznaczyć, że niektóre produkty będzie można kupić nawet 50% taniej.

Nie sposób pominąć faktu, że załoga Pana Materaca przygotowała specjalną akcję w punktach stacjonarnych. Mianowicie klient, za każde wydane 1000 zł na materac otrzyma 100 zł rabatu na akcesoria.

Poniżej lista promocji:

– 40% na materace z kolekcji Pana Materaca,
– 20% rabatu na ekskluzywne materace Curem,
– 20% obniżki cen na materace firmy Bedding,
– Wybrane materace marki Janpol – 12% taniej + gratis do wybranych materacy,
– Wybrane materace marki Materasso – do 25% taniej,
– Wybrane materace marki Mollyflex – do 20% taniej,
– Wybrane materace marki Perdormire – rabat do 25%,
– Kołdry i poduszki puchowe Animex do 15%, inne modele tej marki przecenione do 12%,
– Kołdry Paradies do 15%, poduszki Paradies 10% taniej
– Materace z Outletu przecenione nawet o 50%
– Meble z kolekcji Timoore 30% taniej
– Łóżka New Design 10% taniej
Darmowa dostawa w całym kraju.

Sprawdź na https://www.panmaterac.pl/promocje-18

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *