Black Weekend w salonie Pan Materac w Warszawie!

Black Weekend w salonie Pan Materac w Warszawie!

W najbliższy piątek i sobotę (29 – 30.11.2019 r.) wielkie wyprzedaże w salonie Pan Materac w Warszawie! Z okazji Black Friday przygotowaliśmy dla Państwa szereg rabatów i promocji. Obniżki cen nawet do 70%!

Salon Pan Materac w Warszawie zlokalizowany jest w Galerii Towarowa na I piętrze, przy ul. Towarowej 22. W dniach obowiązywania promocji sklep czynny będzie od 10:00 do 20:00.

Promocją objęte zostały produkty od sprawdzonych i cenionych producentów: Hilding, Janpol, Materasso, Mollyflex, Perdormire, Curem, Tempur, Ekodom, Bedding, New Elegance i wielu innych. W ofercie produktowej znajdują się wysokiej jakości materace: piankowe, sprężynowe, lateksowe, ortopedyczne oraz modele dedykowane dla dzieci i młodzieży. Ponadto stylowe i eleganckie łóżka: drewniane, tapicerowane oraz kontynentalne. Promocja obowiązuje również na specjalną kolekcję sygnowaną logiem Pan Materac. W jej skład wchodzi pięć niezwykle komfortowych materacy: Original Multi, Original Thermo, Select Massage, Tempo i Puls. Są to modele cieszące się dużą popularnością wśród klientów, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie.

Z okazji Black Weekend obok obniżek cen, możecie Państwo skorzystać z porad fizjoterapeuty, który doradzi i odpowie na wszelkie pytania dotyczące zdrowego podłoża i prawidłowego ułożenia podczas snu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty i skorzystania z porad naszych ekspertów w salonie Pan Materac w Warszawie oraz na stronie internetowej: https://www.panmaterac.pl/black-week-58

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *