Łóżka i akcesoria

Łóżko to bardzo ważny element każdej sypialni. To w nim spędzamy 1/3 swojego życia. Pomimo ciekawego, nietuzinkowego wyglądu nie jest to jedynie część dekoracyjna. Produkt ten zwiększa komfort snu oraz regeneruje organizm. Łóżko z materacem to połączenie niemal nierozerwalne, całość tworzy spójną całość, która dba o zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne, dlatego warto skorzystać z porad ekspertów, którzy pomogą dobrać odpowiedni materac do indywidualnych preferencji.

Najbardziej popularnym rodzajem są modele wykonane z drewna. Takie meble doskonale wpasowują się we wnętrza zaaranżowane w tradycyjny, jak i nowoczesny sposób. Bardzo dobrze w dzisiejsze trendy aranżacji wnętrz wpisują się produkty tapicerowane. Różne kolory, ozdobne zagłówki, które wprowadzają do sypialni przyjemny nastrój. Na popularności zyskują łóżka metalowe. Sprawdza się one w pomieszczeniach urządzonych w stylu „romantycznym” oraz „rustykalnym”.

Łóżko zbudowane jest zagłówka, inaczej nazywanego wezgłowiem oraz ramy, na której umieszczamy stelaż, a następnie wygodny materac. Istnieją także modele z pojemnikiem. Takie rozwiązanie doceniają osoby mieszkające w niewielkich mieszkaniach, gdyż kupując taki produkt, zyskują cenna przestrzeń, w której mogą przechowywać np. pościel.

Oprócz wymienionych rodzai łóżek w sklepie Pan Materac można znaleźć jeszcze modele: płytowe, kontynentalne, dla dzieci oraz produkty dla młodzieży. Uważamy, że oferta jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Przykładowe produkty:

Kolejnym ważnym elementem sypialni jest stelaż. To on zapewnia idealnie podparcie dla materaca oraz usprawnia zachodzącą w nim cyrkulacje powietrza. Prawidłowo wykonany stelaż powinien mieć listwy, które są giętkie i nie zostawiają śladu na materacu. Możemy rozróżnić trzy rodzaje tego produktu:
  • stelaż bez regulacji
  • stelaże regulowane ręcznie
  • stelaże regulowane automatycznie
Warto zaznaczyć, że wybór stelaża uzależniony jest od zakupionego materaca. Jeżeli postawimy na model twardy, który w swej strukturze posiada np. kokosowe przekładki, możemy wybrać stelaż, w którym odległość między listwami wynosi nawet 8 cm. W pozostałych przypadkach najlepszym rozwiązaniem będą produkty, w których odstępy listwy od listwy wynoszą 3-4 cm.  

Kołdry i poduszki to akcesoria, bez których chyba nikt nie może wyobrazić sobie sypialni. Element ten nadaje pomieszczeniu odpowiedniego charakteru, a jego wygląd bardzo często przyciąga uwagę. Kolejną zaletą tych produktów, jest fakt, iż zapewniają nam, przyjemny i ciepły sen, o którym każdy marzy. W ofercie sklepu Pan Materac można znaleźć kołdry: puchowe, syntetyczne oraz naturalne, poduszki: puchowe, termoelastyczne, lateksowe, podróżne oraz syntetyczne.

Przykładowe produkty:

Poduszka Lateksowa Janpol
Kołdry i poduszki
Kołdra Prosa City Paradies
Kołdry i poduszki
Poduszka Notte Amore Animex
Kołdry i poduszki
Kołdra Bossanova Sonno Animex
Kołdry i poduszki