Materace Hilding w niższych cenach!

Promocja Hilding 20%

Początek roku to czas wyprzedaży i promocji w wielu sklepach. Również w salonie Pan Materac dostępnych jest wiele materacy objętych korzystnymi rabatami! Od soboty 18 stycznia trwa akcja promocyjna podczas której można zakupić wysokiej jakości materace Hilding w niższych cenach!

Hilding to znany i ceniony w naszym kraju producent materacy, łóżek oraz stelaży. Popularność produktów Hilding wynika z niezwykłej staranności wykonania oraz doborze ekologicznych i bezpiecznych zarówno dla środowiska, jak i zdrowia człowieka materiałów. Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone zostały certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 oraz setkami pozytywnych opinii klientów. Materace Hilding to komfort i wygoda podczas codziennego użytkowania.

Materace Hilding promocja 20%

W dniach 18.01 – 02.03.2020 r. obowiązuje promocja na większość materacy marki Hilding! W podanym terminie materace z kolekcji Hilding z obniżoną ceną aż o 20%! Kolekcja ta obejmuje materace piankowe – Rock&Roll, Foxtrot, Mambo, Latino, modele z wkładem sprężynowym – Cha-Cha, Tango, Flamenco oraz materace rehabilitacyjne – Lambada, Electro, Salsa, Rumba, Pasodoble i Makarena.

Dodatkowo materace Step, Zorba, Fandango i Breakdance z kolekcji Hilding Family przecenione zostały o 15%!

Zapraszamy do salonu Pan Materac w Warszawie przy ul. Towarowej 22, gdzie istnieje możliwość przetestowania materacy i skorzystania z promocyjnej oferty na materace Hilding!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *