Materace Janpol w niższych cenach!

Materace Janpol w niższych cenach!

Wiosna to idealny moment na zmiany w sypialni! Już od dzisiaj wielka promocja na materace marki Janpol! Wysokiej jakości materace piankowe i sprężynowe w niższych cenach. W dniach 20.03 – 19.04.2020 r. obowiązuje promocja na wybrane materace Janpol!

Polska firma Janpol działa na rynku od niemal 30 lat. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu ostatnich lat pozwala tworzyć produkty idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Najlepszym potwierdzeniem jakości produktów Janpol są liczne pozytywne opinie zadowolonych użytkowników. W szerokim asortymencie można znaleźć materace, łóżka, stelaże, pokrowce i ochraniacze na materac oraz poduszki i kołdry. Warto zwrócić uwagę na specjalną kolekcję materacy Eco, która jest ukłonem w stronę osób ceniących naturalne rozwiązania. Materace te powstały w pełni ekologicznym procesie produkcji, w którym szkodliwe dla środowiska substancje chemiczne zastąpiono substancjami pochodzenia roślinnego. Materace do łóżka Janpol to jakość, bezpieczeństwo i wysoki komfort podczas codziennego odpoczynku.

Zapraszamy do skorzystania z promocji, podczas której wybrane materace Janpol dostępne będą w obniżonych cenach od 15% do nawet 20%! Wiosenna promocja to idealny moment na zakup komfortowego materaca!
Produkty objęte promocją:
rabat 15% obowiązuje na materace Wenus, Julia, Palma i Pulse Elegant.
20% obniżki cen obowiązuje na materace Hebe, Nolli, Enyo i Xl.

Promocja ograniczona czasowo – 20.03 – 19.04.2020 r. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *