Niebanalne meble dziecięce i młodzieżowe

Niebanalne meble dziecięce i młodzieżowe

Urządzając przestrzeń w pokoju dziecka zwracamy uwagę na jakość, wygodę i bezpieczeństwo wybranych przez nas mebli. Niemałe znaczenie ma także ich wygląd i funkcjonalność. Ta druga właściwość jest istotna szczególnie w przypadku pomieszczeń o niewielkiej przestrzeni. Na rynku firmy udostępniają klientom wiele produktów, w naszym sklepie oferujemy jednak wyłącznie sprawdzone marki, posiadające certyfikaty świadczące o tym, że ich produkty są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych.

Całkiem niedawno w naszej kolekcji zagościły produkty polskiej firmy Timoore. Marka funkcjonuje na rynku już od ponad 10 lat i specjalizuje się w meblach dla dzieci i młodzieży. Ich głównym wyróżnikiem jest oryginalny design połączony z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania. Olbrzymi asortyment produktowy marki pozwala na kompletne wyposażenie pokoju dziecka w wybranym przez nas stylu. W ofercie znajdują się wysokiej jakości łóżka, sofy, szafy, półki, biurka, przewijaki oraz wiele innych dodatków do sypialni. Meble wykonane są z bardzo dobrych jakościowo materiałów i wykończone z dbałością o najmniejsze detale. Użyte impregnaty i farby nie zagrażają zdrowiu i nie wywołują żadnych reakcji alergicznych.

Drugą firmą, obecną u nas znacznie dłużej, jest marka AJK Meble. Jej specjalnością są bajecznie kolorowe łóżka parterowe i piętrowe. Ciekawą propozycją są także posłania stylizowane na różne modele samochodów. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki znajdą w ich kolekcji łóżko, do którego będą kładły się chętnie spać. Produkty oferowane przez AJK Meble są przystosowane do małych mieszkań i pokoi współdzielonych przez rodzeństwo. Pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni i zachowanie porządku.

Timoore: www.panmaterac.pl/timoore_27

AJK Meble: www.panmaterac.pl/ajk-meble_22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *