Poznaj materace medyczne Hilding!

Kolekcja materacy medycznych Hilding

Materace o statusie medycznym przeznaczone są w głównej mierze dla osób starszych, stale leżących, odczuwających uciążliwy dyskomfort po przespanej nocy oraz osób z różnymi schorzeniami kręgosłupa. Materace rehabilitacyjne pozwalają cieszyć się komfortowym, wygodnym i przede wszystkim zdrowym snem. Wpływają na skuteczną eliminację porannej sztywności karku i mięśni pleców, jak również przeciwdziałają powstaniu odleżyn oraz działają pozytywnie na proces rehabilitacji wad postawy i rozwoju układu ruchowego. Wśród coraz większej ilości materacy medycznych na rynku, warto zwrócić szczególną uwagę na specjalną kolekcję materacy rehabilitacyjnych producenta Hilding, cieszących się coraz większym uznaniem w oczach klientów.

Materac Hilding Salsa piankowy

Jedną z propozycji materaca ze statusem medycznym jest model Hilding Salsa o potwierdzonych certyfikatami i odpowiednimi atestami właściwościami, które pozwalają skutecznie przeciwdziałać powstawaniu odleżyn. Wkład materaca tworzy kombinacja wyprofilowanej pianki Flexifoam z termoelastycznym materiałem Visco. Materac zapewnia stabilne podparcie każdej części ciała, głowa, ramiona, biodra i nogi utrzymane zostaję w prawidłowej pozycji przez całą noc. Dzięki wykorzystaniu elastycznej pianki Visco materac idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała, redukując naciski, poprawiając krążenie krwi w organizmie oraz zmniejszając napięcie w mięśniach, co przekłada się na niezwykle komfortowy i zdrowy sen.

Materac Hilding Pasodoble kieszeniowy

Materac Hilding Pasodoble to medyczny produkt, który doskonale sprawdzi się w przypadku profilaktyki wad postawy. Budowa materaca opiera się na wysokiej jakości sprężynach kieszeniowych, które tworzą powierzchnię o siedmiu strefach twardości, dzięki czemu ciało użytkownika podparte jest stabilnie w każdym punkcie. Twardość materaca wynika z zastosowania dwóch wkładek z naturalnych włókien kokosu i włókna Sizal. Natomiast miękkość i odpowiednia sprężystość materaca jest zasługą pianki Flexifoam, która wspomaga również cyrkulację powietrza, dzięki czemu w materacu zachowane zostaje świeże środowisko snu, wolne od alergenów i bakterii.

Materac Hilding Fandango kieszeniowy

Kolejną propozycją materaca, który spełni swoją funkcję przy procesie rehabilitacji wad postawy, jest materac Hilding Fandango. Jest to kieszeniowy materac, który cieszy się wielką popularnością wśród klientów ze względu na względnie niską cenę i rehabilitacyjne właściwości. Centralną część materaca tworzą wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe, które dzięki indywidualnej pracy tworzą elastyczną powierzchnię spania, doskonale podpierającą kręgosłup na całej długości. Materac Fandango to również odpowiednia twardość podczas snu, która jest efektem wykorzystania wkładek w postaci naturalnego włókna kokosowego i filcu. Za komfort i dopasowanie do ciała odpowiada wysokoelastyczna pianka Flexifoam nadająca również przyjemnej w odczuciu miękkości i sprężystości podczas snu.

Materac Hilding Rumba piankowy

Prozdrowotny materac Hilding Rumba to piankowy model o właściwościach przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. We wkładzie materaca zastosowano zaprojektowaną przez inżynierów Hilding piankę Velvet Touch oraz dopasowującą się pod wpływem temperatury i nacisku elastyczną piankę Visco. W obrębie powierzchni spania wydzielić można aż 7 stref o zróżnicowanej twardości, dzięki którym ciało podparte jest stabilnie w każdym punkcie. Materac idealnie odwzorowuje naturalną sylwetkę człowieka, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia przy zachowaniu odpowiedniego wsparcia kręgosłupa. Pianka Visco wpływa na odprężenie mięśni oraz znacznie poprawia krążenie krwi w organizmie, dzięki czemu łagodzi dolegliwości związane z niedokrwieniem, jak mrowienie czy wrażenie zimnych kończyn.

Materac Hilding Makarena kieszeniowy

Jednym z produktów zalecanym przy profilaktyce wad rozwoju układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) jest materac sprężynowy Hilding Makarena. Wkład materaca tworzą sprężyny kieszeniowe typu Multipocket, które wpływają na punktowe podparcie ciała w zależności od stopnia nacisku na powierzchnię. Utrzymanie ciała w prawidłowej, anatomicznej pozycji podczas snu przekłada się na rozluźnienie mięśni oraz efektywniejszą regenerację organizmu. Pianka Visco i antyalergiczny Lateks zapewniają z kolei odpowiednie dopasowanie do sylwetki oraz warunki wolne od bakterii, grzybów, kurzu i roztoczy. Materac Makarena obok stabilnego podparcia podczas snu wpływa również na poprawę krążenia krwi w organizmie oraz łagodzi dolegliwości związane z drętwieniem i mrowieniem kończyn.

Materace medyczne Hilding to produkty gwarantujące wysoki komfort podczas codziennego użytkowania oraz zdrowy i spokojny sen!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *