Hilding

Hilding to szwedzki producent materacy i łóżek, który na polskim rynku zadebiutował w 2003 roku. Firma od początku zdobyła sympatię i zaufanie klientów w całej Polsce. Marka słynie z tego, iż podążą za nowymi trendami, a na etapie produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie. Bogaty asortyment stanowią materace: lateksowe, sprężynowe, piankowe oraz dla dzieci, które są bardzo higieniczne. Jednak to nie wszystko, w szerokiej gamie znaleźć możemy również wysokiej klasy łóżka. Wszystkie produkty cechują się wysokim komfortem oraz niebywałą trwałością, która zapewnia nam idealny sen przez wiele lat.

Materace Hilding cieszą się ogromną popularnością. Osoby, które zdecydowały się na zakup tych produktów, są bardzo zadowolone. W naszej ofercie można znaleźć następujące materace desygnowane logiem tejże marki: Balet, Blues, Breakdance, Cha Cha, Czardasz, Dobranocka, Fandango, Flamenco, Foxtrot, Jive, Kankan, Kołysanka, Latino, Makarena, Mambo, Pasodoble, Rock&Roll, Rumba, Safety Smyk, Salsa, Select Top, Step, Tango, Zorba oraz Zumba. Wierzymy, że każdy znajdzie tu dla siebie materac idealny.

Warto zaznaczyć, że w warszawskim oddziale sklepu Pan Materac, można przetestować wiele modeli z tej listy. Jednak to nie wszystko, w ofercie posiadamy również stelaże i łóżka Hilding. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu, który znajduję się przy ulicy Towarowej 22, w Galerii Towarowa. Czekamy na Was siedem dni w tygodniu. Zapraszamy również na nasza stronę https://www.panmaterac.pl/

Kontakt z nami:

Telefon: +48 22 299 43 39 lub +48 531 573 766

E-mail: warszawa@panmaterac.pl

Godziny otwarcia salonu:

Pn. – Sob.: 10:00 – 20:00

Niedziela: 10:00 – 17:00